Wybielanie zębów - wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć!

Nie da się zaprzeczyć, że białe i zdrowe zęby to nasza wizytówka, która pozwala nam czuć się pewniej zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Poza tym śnieżnobiały uśmiech to w obecnych czasach symbol sukcesu. Co ciekawe, jak wskazują badania, aż 80–90% z nas pragnie białego i zdrowego uśmiechu. Poniżej znajdziesz krótki artykuł, dotyczący wybielania zębów. Przeczytaj go koniecznie!
Czym jest system do wybielania zębów Beyond?
Zacznijmy od tego, że system do wybielania zębów Beyond – spełnia twe marzenia. Przede wszystkim ten nowoczesny system do wybielania pozwala nam na rozjaśnienie koloru twoich zębów do 8 tonów. Poza tym jest zarówno tak samo skuteczny jak i bezpieczny, ponieważ wykorzystuje światło zimne, które nie podwyższa temperatury zęba i nie prowadzi do powikłań związanych z jego nadwrażliwością lub obumarciem. Musisz wiedzieć, że to idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli chcesz uzyskać olśniewający efekt śnieżnobiałego uśmiechu podczas jednej wizyty!
Jak działa system wybielania zębów Beyond?
Generalnie rzecz ujmując wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Oczywiście efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Zwykle cały zabieg trwa około 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.
Warto wspomnieć także o tym, że zabieg BEYOND™ jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez lekarza stomatologa, który wraz z pacjentem wybierze odpowiedni odcień zęba i przeprowadzi zabieg. Jednak wybielanie może spowodować u niektórych osób wrażliwości zębów, która powinna ustąpić po kilku do 24 godzin od zabiegu.
Jak długo utrzymują się rezultaty po zabiegu wybielania zębów
Zwykle efekt utrzymuje się średnio 2 lata, ale nie zapominaj, że dużą rolę w całym procesie odgrywają Twój tryb życia oraz Twoja dieta. Niestety, ale barwiące pokarmy i napoje takie jak mocna herbata, kawa, papierosy, czerwone wino sprawią, że zęby zaczną szybciej ciemnieć, a tym samym będziesz potrzebować częstszych zabiegów. Rzecz jasna przy prawidłowej higienie jamy ustnej i stosowaniu zaleceń lekarza, efekt może utrzymać się znacznie dłużej.
Wybielanie pod kontrolą
Oczywiście babcine sposoby wybielania zębów odeszły już do lamusa, ponieważ teraz możesz w szybki, bezpieczny i profesjonalny sposób zadbać o swój uśmiech. Pamiętaj, że fachowe porady Twojego stomatologa i najnowsza technologia stomatologiczna sprawią, że Twoje zęby będą śnieżnobiałe. W związku z tym, w wolnej chwili zajrzyj do gabinetu stomatologicznego, który oferuje najwyższą jakość i standard usług. Nie czekaj! Umów się na wizytę już dziś i podaruj sobie śnieżnobiały uśmiech!

Kategorie: Wybielanie zębów,